Workshopy

TAJOMSTVO ČAJU

caj

Predstavte si miesto, kde nikomu nezvoní telefón. Miesto, ktoré vo Vás samo o sebe vyvoláva dobrý pocit. Miesto, kde sa nikto neponáhľa. Miesto, ktoré si Vás získalahodnou chuťou kvalitného čaju. Čaj - nápoj, ktorý je ľudstvu známy už mnohé stovky rokov pre svoje blahodárne účinky na ľudský organizmus sa v každom kúte sveta pripravuje iným spôsobom. Každý z nich má svoje špecifiká, každý z nich prináša iné tradície, chute či vône. Dlhoroční chajmeni pre Vás pripravili jedinečnú možnosť dozvedieť sa viac o ceste čaju do Vašej čajovej misky, v ktorej sa v našej spoločnosti ocitnú len tie najkvalitnejšie odrody.

Minimálny počet účastníkov:

5 osôb

Logistické možnosti:

Workshop pre Vás vieme pripraviť v príjemných priestoroch čajovne v Bratislave alebo Nitre, pozitívne ohlasy však máme aj s interiérovými či exteriérovými workshopmi (ponúkame Vám tvorbu čajovňového prostredia kdekoľvek by to bolo pre Vás príjemné)

Najčastejšie využitie:

Náš workshop sa v minulosti osvedčil najmä ako zaujímavé doplnenie víkendových firemných podujatí (s našou sťahovateľnou čajovňou vieme prísť priamo k Vám).

 

Ďalšie workshopy pre Vás usilovne pripravujeme :)