Lezenie - kurzy šité na mieru

          Ak sa chcete dozvedieť o lezení všetko a ešte kúsok viac, ste na správnej adrese. Vďaka spolupráci s inštruktormi Slovenského horolezeckého spolku JAMES a najväčšieho horolezeckého klubu na Slovensku HK Filozof Vám poskytneme k lezeniu všetky potrebné informácie a inštrukcie - počnúc históriou, cez najnovšie trendy až po terénne zážitky na lane.

         To, že Vás zoberieme liezť je teda samozrejmosťou. J Môžete si vybrať z rôznych disciplín, napr. bouldering (lezenie na obtiažnosť max. do 3-4 metrov nad zemou), lezenie na umelej stene, skale či v Tatrách alebo Alpách – to všetko pod dohľadom certifikovaného inštruktora.

         

 

Riadime sa jednoduchou zásadou - každý z nás sa učí inak, a preto by i horolezecká príprava mala byť ušitá na mieru. Náš prístup je založený na práci s jednotlivcami alebo menšími skupinami. Najlepšie výsledky nám priniesol overený program prípravy začiatočníkov ale aj pokročilých založený na pravidelných tréningoch na umelej stene a v prírodnom teréne v kombinácii so živými (ako protiklad k "nudným" Laughing) teoretickými seminármi. Významnou súčasťou našej lezeckej ponuky sú teda pravidelné ale aj jednorázové školiace programy. Ak sa chcete v lezení zlepšiť prípadne s ním len začať a neviete ako na to, ste na správnej adrese. Pre aktuálnu ponuku kurzov nás kontaktuje mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky 0915 747 164.     

        Príroda je fantastické miesto, objavte ju aj s príchuťou "mádža" !